Skocz do zawartości

Zdjęcie

Warny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Venom

Venom
  • UŻYTKOWNIK
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów
  • W terrarystyce:2004
  • Miasto:Skierniewice
  • Kraj:

Napisano 23 maj 2013 - 17:02

Witam, nie wiem czy ja wcześniej tego nie widziałem, czy nie chciałem widzieć,ale dopiero teraz zauważyłem, że mam 2 warny. Czy przy wręczaniu warna przychodzi jakaś wiadomość, że otrzymało się ostrzeżenie? Bo ja sobie nie przypominam bym coś dostał. Więc można by było dodać jakąś informacje, przy wręczaniu ostrzeżenia, że owe się dostało.

Pozdrawiam.

• 0

Come and join the party leave anxieties behind
When the weight of all the world is pushing down
Just push right back

#2 TRIMEK

TRIMEK
  • ADMINISTRATOR
  • 1268 postów
  • W terrarystyce:2002
  • Miasto:Sosnowiec
  • Kraj:

Napisano 23 maj 2013 - 18:49

Witam, 

info na 100% dostałeś na maila, najwyraźniej nie zwróciłeś na to uwagi, zobacz też na datę kiedy te warny zostały przyznane, śro, 07 mar 12 i pią, 20 sty 12 więc trochę minęło od tamtego czasu. warny co jakiś czas się zerują więc bez obaw i twoje zostaną pewnie za jakiś czas wyzerowane. 

• 0

#3 Venom

Venom
  • UŻYTKOWNIK
  • PipPipPipPipPip
  • 500 postów
  • W terrarystyce:2004
  • Miasto:Skierniewice
  • Kraj:

Napisano 24 maj 2013 - 16:02

Możliwe, że dostałem info na e mail i nie zwróciłem na to uwagi, widziałem datę tylko zauważyłem je dopiero teraz (chyba dopiero od niedawna widać je pod avatarem?) Lecz nie przypominałem sobie bym dostał jakieś info, sądziłem że powinno się coś pojawić w "powiadomienia" lub "komunikator". Nie wiem jak to teraz działa bo z pewnością wiele się pozmieniało od tamtego czasu. Polecałbym dodać (o ile jeszcze tego nie ma) Od kogo w jakim temacie i za który post dostało się reputacje/warna.

• 0

Come and join the party leave anxieties behind
When the weight of all the world is pushing down
Just push right back

#4 TRIMEK

TRIMEK
  • ADMINISTRATOR
  • 1268 postów
  • W terrarystyce:2002
  • Miasto:Sosnowiec
  • Kraj:

Napisano 26 maj 2013 - 19:44

Zawsze było od avatarem ;) a wcześniej było nawet pod avkiem tym tutaj w temacie ;) - to akurat zostało usunięte bo po co miało tu świecić że ktoś dostał warna to jego sprawa. 

Jako takiego info nie ma że dostałeś warna tylko dostajesz na maila informację że ten i ten mod dał ci warna wtedy i wtedy + komentarz za co. I to co opisujesz czyli od kogo jest warn, za co i kiedy już jest ;) aby to zobaczyć robisz tak ---> wchodzisz w swój profil klikasz X punktów ostrzeżeń ---> pojawia się Ostrzeżenia użytkownika XXXXXXX ---> klikasz w Szczegóły ----> odpala się okienko i masz napisane za co dostałeś 

Tyle że w twoim przypadku dostałeś warny jak była stara wersja skryptu i opis warna jest widoczny tylko dla modów. Wyślę ci na PW kto i za co dał ci pkt karne ;)

• 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych