Skocz do zawartości

Zdjęcie

A. contortrix, V. aspis

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kaskabel

Kaskabel
  • UŻYTKOWNIK
  • PipPip
  • 64 postów
  • W terrarystyce:2013
  • Miasto:Pleszew
  • Kraj:

Napisano 25 luty 2013 - 22:13

Witam serdecznie!

Od dłuższego czasu przymierzam się do zakupu swojego 1 węża "tego typu".

Jako, iż nie chcę się rozpisywać i tym samym zaśmiecać forum prosiłbym hodowców, którzy posiadają lub posiadali owe węża do wypowiedzenia się o nich w paru zdaniach :) Głównie chodzi mi o ich temperament, spostrzeżenia z hodowli, ciekawostki na ich temat. Tabelkę LD przejrzałem, lecz niestety nie miałem okazji dłużej o nich pogadać z kimś kto ma pojęcie o tych zwierzętach.

Mógłbym prosić również o dodanie gatunków, z którymi można byłoby zacząć "przygodę" z tego rodzajem węży?

Za wszelkie odpowiedzi serdeczne dzięki :)
  • 0

#2 Guest_Hortulanus2000_*

Guest_Hortulanus2000_*
  • GOŚĆ

Napisano 25 luty 2013 - 22:30

A Myślałeś nad czymś z opisthoglyha?, Malpolon lub Boiga?

#3 Kaskabel

Kaskabel
  • UŻYTKOWNIK
  • PipPip
  • 64 postów
  • W terrarystyce:2013
  • Miasto:Pleszew
  • Kraj:

Napisano 25 luty 2013 - 22:55

Nie ukrywam iż myślałem o Boiga .. I tak samo nie będę ukrywał iż nie mam dużo ojro / zł na wydanie, co niestety jest często złym połączeniem... Żeby uspokoić dodam iż podstawowy sprzęt mam już dostępny. Wiem, że byłyby dobrym treningiem przed puszczeniem się dalej w tą przygodę.

Lecz muszę dodać iż wybrałem te gatunki, ponieważ jestem pewny iż dam sobie z nimi radę :) ( Viperidae to moja ulubiona rodzina:) Zapoznałem się ze skutkami pokąsań, złej obsługi itd. Jestem pewny swego:) ale cwaniakiem bym siebie nie nazwał ;) :p
  • 0

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych